فروشگاه باطری ملی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چرا از خدمات  امداد باتری هرمزگان استفاده نماییم؟

از خدمات امداد باتری هرمزگان استفاده می‌کنیم زیرا:

  1. تضمین رسیدگی سریع: این خدمات به صورت 24 ساعته و در تمامی نقاط هرمزگان در دسترس هستند و می‌توانند به سرعت به محل شما برسند.
  2. تجربه و تخصص: کارشناسان این خدمات دارای تجربه و تخصص لازم در زمینه تعمیر و جابجایی باتری هستند و می‌توانند به صورت حرفه‌ای مشکل شما را حل کنند.
  3. خدمات تکمیلی: علاوه بر تعویض باتری، این خدمات می‌توانند خدمات تعمیر و نگهداری دیگری نیز ارائه دهند مانند بررسی وضعیت چرخه شارژ باتری و چک کردن سیستم شارژ خودرو.
  4. امکان پرداخت الکترونیکی: بسیاری از این خدمات امکان پرداخت از طریق کارت‌های بانکی و یا اپلیکیشن‌های موبایلی را فراهم می‌کنند که این امر برای افرادی که نقدینگی ندارند یا در مواقع اضطراری هستند بسیار مفید است.

خدمات شبانه روزی امداد باتری در بندرعباس

آیا باید هزینه حمل و نقل و نصب باتری ماشین را پرداخت کنم؟

حمل، نصب و تعویض باتری خودرو کاملا رایگان است و به جز هزینه باتری هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

آیا تحویل داغی باتری فرسوده ضروری است؟

بله، تحویل داغی باتری فرسوده در امداد باتری بندر ضروری است. باتری‌های فرسوده ممکن است دارای مواد خطرناک و زیان‌بار برای محیط زیست باشند، بنابراین تحویل آنها به مراکز مجاز و صلاحیت‌دار برای بازیافت و دفع صحیح آنها بسیار اهمیت دارد.

بعضی از باتری‌ها شامل مواد مانند سرب، جیوه، کادمیوم و نیکل هستند که اگر به درستی دفع نشوند، می‌توانند به محیط زیست و سلامت انسان‌ها آسیب بزنند. بنابراین تحویل باتری‌های فرسوده به مراکز مجاز به منظور بازیافت و دفع صحیح آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

ادامه مطلب
نصب و تعویض باتری ماشین در محل چگونه است و چه مزیت هایی دارد؟

علاوه بر این، در برخی موارد، باتری‌های فرسوده ممکن است به عنوان مواد قابل بازیافت استفاده مجدد باشند، بنابراین تحویل دادن آنها به مراکز صلاحیت‌دار مانند امداد باتری هرمزگان می‌تواند موجب مصرف مجدد و مدیریت پایدار منابع و مواد باشد.

آیا می توانم از باتری با ظرفیت ولتاژی بالاتر استفاده کنم؟

• با توجه به اینکه ولتاژ مورد نیاز برای قطعات خودرو متفاوت است، نمی‌توان برای افزایش توان هر یک از وسایل خوردو، ولتاژ باتری را تغییر داد. به عنوان مثال، اگر می خواهید عملکرد قطعاتی مانند ضبط صدا را بهبود بخشید، نیازی به تعویض باتری خودرو با ولتاژ بالاتر نیست، زیرا باتری با آمپر ساعت بالاتر به کیفیت دستگاه کمک نمی کند.

•باتری های عرضه شده برای خودرو
واریان / اوربیتال / سوزوکی ….

عمر مفید باتری چه قدر است؟

• عمر مفید باتری تقریباً 2 سال است، اما اگر زیاد از آن استفاده کنید یا به درستی از آن استفاده نکنید، این عمر به یک سال کاهش می یابد.

نشانه های خرابی باتری چیست؟

یکی از علائم خرابی باتری روشن نشدن باتری است یا باید به علائم روی باتری توجه کنید.

باتری قدیمی من هنوز بعد از 2 سال روشن می شود، آیا نیاز به تعویض دارد؟

• اگر سالم باشد قابلیت شارژ و نگهداری شارژ را دارد و قادر است شدت جریان لازم برای روشن کردن موتور خودرو را تامین کند، باتری آسیب دیده را نمی توان دوباره شارژ کرد و در خود نگه داشت، از طرف دیگر، توان لازم برای روشن کردن موتور را ندارد، بنابراین باید تعویض شود.

من باتری خودروی خود را ۶ ماه پیش عوض کرده ام، چرا الان دوباره خراب شده است؟

ادامه مطلب
تاثیر نرخ ارز بر قیمت باطری خودرو

• ملاک 2 سال یا 40،000 کیلومتر در صورت نو بودن باتری و تاریخ تولید جدید معتبر می باشد. از آنجایکه باتری با تاریخ تولید قدیمی ارزان تر بوده، تعدادی افراد سودجو اقدام به فروش باتری با سال تولید قدیمی می نمایند. مهم نیست شما 6 ماه پیش باتری را خریداری نموده اید، مهم این است باتری خریداری شده چه زمانی تولید شده است.

سال تولید باتری را از کجا قابل شناسایی است؟

• تاریخ تولید باتری ایرانی، معمولا با استفاده از ارقام و به شکل تاریخ شمسی روی بدنه یا کارت گارانتی ذکر می‌شود؛ به عنوان مثال، باتری دارای کد 14020918، در تاریخ 18 آذرماه سال 1402 تولید شده است.

چگونه بفهمم باتری خودرو آسیب دیده است؟

• ماشین استارت نمی‌خورد و خودرو روشن نمی‌شود! …
• ماشین به طور نامنظم استارت می‌خورد! …
• ماشین به طور مکرر و با تاخیر روشن می شود! …
• خودرو در هوای سرد راحت استارت نخواهد خورد و با مشقت استارت می‌خورد! …
• باتری ماشین هر روز می‌خوابد! …
• چراغ‌های خودرو کم‌ نور هستند! …
• ظاهر باتری تغییر کرده است! …
• نیروی برق در پشت آمپر جریان ندارد